Přehled

  • Kompletní výsledky z Jičína jako datový soubor.
  • Kompletní výsledky z Tišnova jako datový soubor.
  • Kompletní výsledky ze Žebráku jako datový soubor.
  • Kompletní výsledky z Klimkovic jako datový soubor.
  • Kompletní výsledky z Landeku jako datový soubor.
  • Kompletní výsledky z Bartošovic jako datový soubor.

Nyní následuje tabulkový přehled umístěných ze zatím konaných akcí. Přehled výsledků Karlosova poháru na zvláštní stránce.

Jičín

proběhlo 7.5.2016

Facebook událost

fotografie budou doplněny

výsledky

 

Tišnov

proběhlo 4.6.2016

Facebook událost

výsledky

Fotogalerie

 

Žebrák

proběhl 25.6.2016

Facebook event

výsledky individuální soutěže

průběžný stav Karlosova poháru

fotogalerie

video

 

Klimkovice

proběhly 23.7.2016, událost na Facebooku

Bodový stav v Sokolském poháru, bojujte také na Landeku!

Tým Pořadí Body
SMS 1 4120
AZ FITNESS TEAM BRNO 2 4090
MRX Team 3 3795
Pozdní Sběr 4 2429
Ocelový sokol 5 1368

Akce se konala za podpory partnerů a firem:

Sponzoři akce



Landek

proběhl 13.8.2016 (Facebooková událost)

Název týmu Kde Složení body celkem
SMS Landek Jarda Opavský Jana Svobodová Martin Svoboda - - 4424
SMS Klimkovice Jarda Opavský Jana Svobodová Martin Svoboda - - 4120
AZ FITNESS TEAM BRNO Klimkovice Lambert Prukner Jiří Pezlar Jiří Kalus - - 4090
MRX Team Klimkovice Josef Řehůřek Jan Řehůřek Ondřej Ječný - - 3795
AZ FITNESS TEAM BRNO Landek Jakub Brázda Jan Kříž Jiří Pezlar Jiří Kalus - 3684
Karlos gym Landek Libor Kopecký Jaroslav Příhoda - - - 3371
Ocelový sokol Landek Jaroslav Močigemba Pavel Siemko Ivo Kostecký Vít Kostecký - 2429
Pozdní Sběr Klimkovice Vladimír Wieser Jiří Beneš Emanuel Hurych Alena Žákovská Miloslav Sochacký 2429
Ocelový sokol Klimkovice Vít Kostecký Ivo Kostecký Jiří Peleš Ivo Kostecký - 1368

Akce se konala za podpory:

Městské policie Ostrava a

 

Štáhlavice

proběhne 20.8.2016. Závod není součástí Karlosova poháru.

Propozice

Bartošovice

proběhly 27.8.2016

Gratulujeme k výsledkům v letošní sezóně a zároveň děkujeme za účast. Připravujeme pro vás sezónu 2017, připravujte se ve své tělocvičně, sledujte nás na Facebooku Ocelového muže a těšíme se na osobní shledání!

Jednotlivci Bartošovice

Bartošovice
Kategorie Umístění Přijmení Jméno Body
A M20-39 1 Ječný Ondřej 4438
A M20-39 2 Kubánek Martin 4304
A M20-39 3 Ševčík Kamil 3642
B M40-49 1 Svoboda Martin 3797
B M40-49 2 Skokan Bróňa 3479
B M40-49 3 Šťuchal Radek 2999
C M50-59 + Jun.do19 1 Štěpán Jaroslav 3700
C M50-59 + Jun.do19 2 Vysocký Vladimír 2947
C M50-59 + Jun.do19 3 Beneš Jiří 2895
D M60+ 1 Zoderer Josef 2063
D M60+ 2 Sochacký Miloslav 948
D M60+ 3 Beskydský Dědek 823
E Ž20-39 1 Štohanzlová Jana 2503
E Ž20-39 2 Korandová Petra 2291
E Ž20-39 3 Frýdková Veronika 2087
F Ž40+ + Jun.do19 1 Žákovská Alena 3922
F Ž40+ + Jun.do19 2 Matalová Jana 1954
F Ž40+ + Jun.do19 3 - - -

Týmy Bartošovice

Tým Pořadí Body benchpress shyb sed-leh běh cyklistika
SMS 1 4281 Opavský Opavský Opavský Svobodová Svoboda
Zapětminutdvanáct 2 3780 Janča Janča Vysocký Janča Vysocký
Zvířata 3 3662 Zodererová Skokan Skokan Zoderer Skokan

Jednotlivci Landek

Landek
Kategorie Umístění Přijmení Jméno Body
A M20-39 1 Ječný Ondřej 4546
A M20-39 2 Kubánek Martin 4172
A M20-39 3 Kopecký Libor 3497
B M40-49 1 Svoboda Martin 3868
B M40-49 2 Prox Martin 3039
B M40-49 3 Falta Vladan 2769
C M50-59 + Jun.do19 1 Štěpán Jaroslav 3603
C M50-59 + Jun.do19 2 Beneš Jiří 2884
C M50-59 + Jun.do19 3 Příhoda Jaroslav 2607
D M60+ 1 Kužel Josef 1459
D M60+ 2 Beskydský Dědek 1056
D M60+ 3 Sochacký Miloslav 919
E Ž20-39 1 - - -
E Ž20-39 2 - - -
E Ž20-39 3 - - -
F Ž40+ + Jun.do19 1 Zodererová Václava 3900
F Ž40+ + Jun.do19 2 Matalová Jana 2283
F Ž40+ + Jun.do19 3 - - -

Týmy Landek

Tým Pořadí Body benchpress shyb sed-leh běh cyklistika
SMS 1 4424 Jarda Opavský Jarda Opavský Jarda Opavský Jana Svobodová Martin Svoboda
AZ FITNESS TEAM BRNO 2 3684 Jakub Brázda Jan Kříž Jiří Pezlar Jiří Kalus Jiří Kalus
Karlos gym 3 3371 Libor Kopecký Jaroslav Příhoda Jaroslav Příhoda Libor Kopecký Libor Kopecký
Ocelový sokol 4 2429 Jaroslav Močigemba Pavel Siemko Ivo Kostecký Vít Kostecký Vít Kostecký

Jednotlivci Klimkovice

Klimkovice
Kategorie Umístění Přijmení Jméno Body
A M20-39 1 Ječný Ondřej 4430
A M20-39 2 Hejl Jaromír 3737
A M20-39 3 Ševčík Kamil 3644
B M40-49 1 Svoboda Martin 3863
B M40-49 2 - - -
B M40-49 3 - - -
C M50-59 + Jun.do19 1 Beneš Jiří 2783
C M50-59 + Jun.do19 2 Příhoda Jaroslav 2698
C M50-59 + Jun.do19 3 Hurych Emanuel 2366
D M60+ 1 Zoderer Josef 2061
D M60+ 2 Beskydský Dědek 894
D M60+ 3 Sochacký Miloslav 478
E Ž20-39 1 Kovarovičová Jana 2570
E Ž20-39 2 - - -
E Ž20-39 3 - - -
F Ž40+ + Jun.do19 1 Zodererová Václava 4161
F Ž40+ + Jun.do19 2 Žákovská Alena 3812
F Ž40+ + Jun.do19 3 Matalová Jana 2167

Týmy Klimkovice

Tým Pořadí Body benchpress shyb sed-leh běh cyklistika
SMS 1 4120 Opavský Opavský Svobodová Svobodová Svoboda
AZ FITNESS TEAM BRNO 2 4090 Prukner Prukner Pezlar Kalus Kalus
MRX Team 3 3795 Josef Řehůřek Josef Řehůřek Jan Řehůřek Jan Řehůřek Ječný
Pozdní Sběr 4 2429 Wieser Beneš Hurych Žákovská Sochacký
Ocelový sokol 5 1368 Vít Kostecký Vít Kostecký Ivo Kostecký Peleš Ivo Kostecký

Jednotlivci Žebrák

Žebrák
Kategorie Umístění Přijmení Jméno Body
A M20-39 1 Ječný Ondřej 4669
A M20-39 2 Kubánek Martin 4348
A M20-39 3 Ševčík Kamil 3834
B M40-49 1 Svoboda Martin 3945
B M40-49 2 Skokan Bróňa 3509
B M40-49 3 Vokatý Tomáš 3311
C M50-59 + Jun.do19 1 Štěpán Jaroslav 3573
C M50-59 + Jun.do19 2 Adibrasito Bariadi 2995
C M50-59 + Jun.do19 3 Beneš Jiří 2769
D M60+ 1 Zoderer Josef 2213
D M60+ 2 Kužel Josef 1781
D M60+ 3 Büdendender Martin 1640
E Ž20-39 1 Vydrová Tereza 2939
E Ž20-39 2 Kovarovičová Jana 2729
E Ž20-39 3 Žežulková Lenka 2419
F Ž40+ + Jun.do19 1 Žákovská Alena 3791
F Ž40+ + Jun.do19 2 von der Veiden Silke 3169
F Ž40+ + Jun.do19 3 - - -

Týmy Žebrák

Tým Pořadí Body benchpress shyb sed-leh běh cyklistika
Karlos gym A 1 3713 Vydra Vydra Příhoda Kopecký Kopecký
Jičíňáci 2 3531 Štěpán Falta Kužel Vokatý Kotlář
Zvířata 3 3450 Zodererová Zoderer Skokan Zoderer Skokan

Jednotlivci Tišnov

Tišnov
Kategorie Umístění Přijmení Jméno Body
A M20-39 1 Ječný Ondřej 4524
A M20-39 2 Kubánek Martin 4387
A M20-39 3 Voborný Marek 4113
B M40-49 1 Svoboda Martin 3754
B M40-49 2 Vokatý Tomáš 3267
B M40-49 3 Vydra Karel 3199
C M50-59 + Jun.do19 1 Štěpán Jaroslav 3448
C M50-59 + Jun.do19 2 Holas Tomáš 1541
C M50-59 + Jun.do19 3 Wieser Vladimír 942
D M60+ 1 Zoderer Josef 1995
D M60+ 2 Kužel Josef 1570
D M60+ 3 Beskydský Dědek 478
E Ž20-39 1 Kovarovičová Jana 2529
E Ž20-39 2
Do jednotlivých závodů na různých místech zbývá:
Jičín - zrušeno Žebrák Tišnov
již proběhlo již proběhlo již proběhlo

<